KeyShot

keyshot-jak-dziala-300x140

KeyShot to aplikacja, dzięki której w szybki i prosty sposób – dosłownie w paru krokach – stworzysz realistyczne i profesjonalne zdjęcia modeli 3D. [więcej]

keyshot-vr-300x140

KeyShotVR to program będący świetnym i praktycznym uzupełnieniem możliwości KeyShota. To technologia, dzięki której możesz stworzyć wirtualny, kompletny obraz 3D obiektu. [więcej]

keyshot-animacje-3d-300x140

KeyShot Animacje 3D. KeyShotVR może znaleźć wykorzystanie w prezentacjach, instrukcjach dotyczących montażu zespołów części czy różnego rodzaju materiałach multimedialnych. [więcej]

 

Czym się wyróżnia KeyShot?

Największą zaletą Keyshota, poza realistycznym renderem, jest jego szybkość. Każda operacja jaką wykonamy jest obliczana w czasie rzeczywistym.

Nie stracimy całych godzin z wyczekiwaniem na gotowy render – KeyShot wykona go od razu. Jedyne, czego musisz dokonać to wybór materiałów jakie nałożysz na obiekt, rodzaj oświetlenia i kadrowanie (kąt, głębia, perspektywa, powiększenie). Całą resztę wykona za Ciebie KeyShot i zrobi to w możliwie najbardziej dokładny i wiarygodny sposób.

Szybkość pracy zależy od procesora komputera na jakim pracujemy z Keyshotem – im szybsze taktowanie zegara, większa ilość rdzeni i wątków tym analogicznie szybsza praca aplikacji.

Z racji wykorzystywania mocy procesora, wszelkie dane przechowywane są w pamięci RAM a to oznacza możliwość pracy z dużymi plikami a świetna optymalizacja Keyshota zapewnia możliwość wygodnej pracy z milionem poligonów nawet na zwykłym komputerze.

Ogromną zaletą KeyShota jest jego integracja z innymi programami 3D, bowiem KeyShot nie tylko odczytuje dane 3D, ale również nazwy i części zespołów a każde kolejne wprowadzenie zmian i ponowny import do KeyShota nie spowoduje utraty żadnych ustawień.

Żeby jeszcze bardziej ułatwić pracę, dzięki odpowiednim wtyczkom możemy uzyskać dostęp do KeyShota z poziomu aplikacji 3D, w której przykładowo stworzyliśmy projekt.

keyshot-czym-sie-wyroznia-materialy

Zrobiłeś zdjęcie? Możesz je zaanimować!

KeyShot poza renderem zdjęć umożliwia także tworzenie animacji – w równie prosty sposób. Nie musimy się mocować – tak jak to bywa w innych programach do tworzenia animacji – z klatkami kluczowymi. Dostajemy do dyspozycji wachlarz animacji, które możemy stworzyć za jednym kliknięciem.

keyshot-czym-sie-wyroznia-animacje

Comments are closed.