Leios 2

Leios 2 jest powstałą w 2004 roku platformą służącą do edycji chmur punktów (asc, txt, dat, asd, cwk, vvd, opt, scs, xyz, v3d) oraz siatek trójkątów (stl, vrml, obj, ply, qmh). W najnowszej wersji odświeżony został interfejs i uległa znacznej poprawie wydajność, dzięki czemu praca ze skanami 3D przebiega szybciej, płynniej i elastyczniej.

Leios 2 to wydajny program dla inżynierów, grafików 3D i projektantów, ukierunkowany na modelowanie 3D, inżynierię wsteczną (praca z takimi formatami jak iges, stp, sat, dxf).) i opracowywanie wyników z użyciem zaawansowanych narzędzi inspekcji. Leios 2 przekształca chmury punktów w matematyczny model NURBS bez utraty danych, oferuje niespotykane dotąd funkcje, między innymi przetwarzanie modeli STL w matematyczne modele CAD.

Aplikacja umożliwia pracę z wieloma formatami plików obejmujących zarówno modele stworzone na bazie trójkątów jak i modele CAD. Jest to doskonały program do wykorzystania w takich branżach jak wzornictwo przemysłowe projektowanie, moda, archeologia, medycyna, dentystyka, protetyka czy animacja.

Comments are closed.