SpaceMouse™ Pro

spacemouse-pro-23-p

SpaceMouse™ Pro to ergonomiczna i innowacyjna myszka z serii 3Dconnection a dzięki zaimplementowanemu menu na ekranie poczujesz znaczną różnicę w skuteczności i komforcie pracy.

Jej nieocenione możliwości sprawią, że nawet skomplikowane operacje na obiektach 3D staną się proste. SpaceMouse™ Pro wykonasz niezbędne operacje w trójwymiarowym środowisku mogąc jednocześnie wspomagać się tradycyjną myszką do wykonywania pozostałych zadań. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja praca będzie bardziej efektywna, optymalna i z pewnością zaoszczędzi sporo cennego czasu.

Myszka jest wyposażona w piętnaście zaprogramowanych klawiszy funkcyjnych, które umożliwiają dostęp do najczęściej używanych komend, widoków. Można je wykorzystać także jako skróty klawiszowe. Z kolei specjalne menu stanowi doskonałe uzupełnienie wizualnego wsparcia.

SpaceMouse™ Pro jest tak zaprojektowana, by praca z nią była nie tylko szybka i prosta, ale również wygodna. Miękkie wykończenia niwelują problem odcisków na nadgarstku, dzięki czemu wysiłek jest ograniczany do minimum i nieodczuwany przy dłuższej pracy a kompletny zestaw przydatnych przycisków sprawia, że wszystko, czego potrzebujemy znajdziemy pod jednym palcem.

SpaceMouse™ Pro posiada unikatową opcję rozpoznawania aktywnych aplikacji i przypisania odpowiednich poleceń.

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD bez problem przypiszemy wybraną funkcję każdemu z przycisków oraz sprawdzimy pocztę e-mail czy kalendarz bez konieczności odrywania się od pracy. Z kolei menu na ekranie komputera poinformuje nas jakie funkcje przypisane są obecnie wszystkim klawiszom.

Innowacyjna technologia Six-Degrees-of-Freedom (6DoF) sprawi, że poczujemy jakbyśmy autentycznie “pływali” w środowisku naszej pracy 3D. Dowolny ruch w przestrzeni, przesuwanie, powiększanie czy rotacja są możliwe w jednej chwili dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Zestaw klawiszy do Szybkiej Nawigacji QuickView dostarczy nam możliwości szybkiego przełączania pomiędzy 32 standardowymi widokami co nieporównywalnie zwiększy optymalność i szybkość pracy. Z kolei pięć 2-funkcyjnych inteligentnych klawiszy daje nam stały dostęp do 10 najczęściej używanych komend. Ponadto możemy modyfikować funkcje klawiszy Crtl, Alt, Shitf czy Esc i używać wirtualnych klawiszy numerycznych NymPad.

spacemouse-pro

SpaceMouse_Pro_top_transparent

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary (LxWxH): 204 x 142mm x 58mm / 8″ x 5.6″ x 2.3″
  • Waga: 665g / 1.47lb
  • Gwarancja: 3 Lata

Wymagania minimalne:

  • Windows 7 (RTM, wszystkie edycje), Windows Vista (RTM, SP1 and SP2, wszystkie edycje), Windows XP Professional x64 Edition (RTM, SP2, SP3), Windows XP Professional (SP2, SP3)
  • Mac OS X v. 10.4.6
  • Linux Red Hat Enterprise WS 4, SuSE Linux 9.3
  • IBM AIX 5.2 ML04, HP-UX 11, Sun Solaris 8 (SPARC), Sun Solaris 10 (x86/x64)
  • Port USB

Comments are closed.