SpaceNavigator for Notebooks

SpaceNavigator for Notebooks wykorzystasz z powodzeniem w pracy z aplikacjami 3D. zaletą tej myszki 3D jest jej lekkości i mobilność – możesz zabrać ją wszędzie, dlatego idealnie się nadaje do zastosowań podczas częstych wyjazdów dla inżynierów czy projektantów, którzy często pracują podczas podróży samolotem, samochodem czy pociągiem.

Ze SpaceNavigator for Notebooks możesz pracować w duecie z tradycyjną myszką – SpaceNavigator for Notebooks kontrolujesz obiekt 3D a drugą wybierasz polecenia z menu kontekstowego – dzięki temu Twoja praca zyska na wydajności i czasie.

SpaceNavigator-for-Notebook_Case_iso-right_04-web

Wszechstronność opcji SpaceNavigator for Notebooks sprawia, że działa ona jak dodatkowa ręka – w zależności od szybkości i płynności Twoich ruchów wpływasz na ostateczny efekt działań – system Six-Degrees-of-Freedom (6DoF) pozwala na jednoczesne korzystanie z całego wachlarzu opcji – przesuwania, przybliżania czy dowolnego obracania w przestrzeni 3D. Siły nacisku i jego szybkości będą miały wpływ na wynik pracy a to oznacza maksymalną kontrolę i otrzymanie żądanego efektu. Wszystko to dzięki nasadce umożliwiającej wykonanie złożonych i dokładnych ruchów. Jednym ruchem możesz przybliżyć, obrócić i przesunąć obiekt 3D.

Myszka SpaceNavigator for Notebooks jest mała i lekka – jej rozmiar do 2/3 tradycyjnej myszki desktopowej i połowa jej wagi.

SpaceNavigator-for-Notebooks_top_04-web

SpaceNavigator for Notebooks posiada kilka funkcji ułatwiających pracę; do jednej z nich należy przycisk Dopasowanie, dzięki któremu ustawimy obiekt 3D w centrum ekranu pracy. Dostajemy także przycisk MENU (umiejscowiony dokładnie pod palcem), pod którym znajdziemy najważniejsze i często wykorzystywane opcje.

Dodatkowo, w zestawie, znajduje się futerał podróżny, dzięki czemu ochronimy myszkę przed uszkodzeniem.

SpaceNavigator-for-Notebooks_right_04-web

Specyfikacja techniczna:

Opatentowany sensor 3Dconnexion z sześcioma stopniami swobody (6DoF)
Dwa standardowe przyciski myszki 3D (Dopasuj oraz Menu)
Wymiary (LxWxH): 68mm x 68mm x 46mm / 2.7″ x 2.7″ x 1.8″
Waga: 250g / 0.55lb
Gwarancja: 2 Lata

  • Windows XP Professional SP2 x86/x64 Edition
  • Windows Vista (all editions)
  • Windows 7 (all editions)
  • Mac OS X 10.4.6 lub nowszy
  • Linux Redhat Enterprise WS 4, SuSE Linux 9.3
  • Sun Solaris 8 (SPARC), Sun Solaris 10 (x64), AIX 5.2 ML04, HP-UX 11
  • USB port

Comments are closed.