Skanery 3D HDI

Skanery 3D HDI (High Definition Imaging) wykorzystujące technologię wysokiej rozdzielczości wykorzystywane są do szybkiego tworzenia cyfrowych modeli 3D obiektów rzeczywistych. Oferowane przez nas systemy skanowania 3D idealnie nadają się do zastosowań przemysłowych, które wymagają skomplikowanych pomiarów 3D – do wizualizacji, kontroli jakości i szybkiego prototypownia.

hdi-scanners-2013

HDI Blitz
Zintegrowane skanowanie 3D
Wysoka dokładność pomiaru 3D w
wytrzymałym i prostym w użyciu zestawie.
Atrakcyjna cena.

HDI Advance
Elastyczne skanowanie 3D
Najlepszy system do skanowania
skomplikowanych obiektów o różnych rozmiarach.

„Skaner 3D HDI jest solidnym i elastycznym narzędziem do skanowania części i zespołów o różnych kształtach i rozmiarach. Skaner rejestruje skany 3D szybko i z wysoką dokładnością.”

Aman Bir Singh
Managing Director, RASCO Automotive Systems

Kompletne skanowanie 3D z FlexScan3D

fs3d-ui

Oprogramowanie FlexScan3D jest silnikiem skanowania 3D skanerów 3D HDI. Każdy skaner 3D wyposażony we FlexScan3D do tworzenia modeli 3D jest gotowy do użycia w różnych zastosowaniach. Oprócz olbrzymich możliwości przechwytywania danych 3D, oprogramowanie to umożliwia zaawansowane ich przetwarzanie, edycje, łączenie i dostosowywanie w zależności od potrzeb. Końcowy wynik może być wyeksportowany do różnych formatów – PLY, OBJ, STL lub ASC.

 

Pomiar danych 3D Wbudowane funkcje obróbki skanów 3D Zapis do PLY, OBJ, ATL, ASC
Przechwytuj cyfrowe skany 3D obiektów rzeczywistych. Wyrównuj i łącz skany 3D w cyfrowy model 3D. Eksportuj pliki ze skanera 3D do standardowych formatów.

 

Bardzo szybkie skanowanie 3D bez ograniczeń

Skanery optyczne 3D HDI używają technologii światła białego (znaną również jako technologia światła strukturalnego) umożliwiającą uchwycenie pełnego obrazu obiektu, po naciśnięciu jednego przycisku, w czasie mniej niż jedna sekunda.

Wysoka dokładność, automatyczny pomiar 3D

Skanery 3D HDI skanują obiekty rzeczywiste bezpośrednio, bez żadnego kontaktu fizycznego. To pozwala użytkownikom na wykonywanie skanów 3D wielokrotnie i wiarygodnie.

Zaawansowane możliwości skanowania 3D
  • wykonywanie wysokiej jakości kolorowych skanów – przy wykorzystaniu alternatywnych kamer kolorowych,
  • automatyczne skanowanie 3D 360 stopi z wykorzystaniem stolika obrotowego,
  • ułatwione skanowanie 3D dużych i złożonych elementów przy użyciu wysokiej dokładności  wyrównywania skanów systemu fotogrametrycznego,
  • generowanie kompletnych modeli 3D bez żadnego przemieszczania systemu pomiarowego dzięki wykorzystaniu aż do czterech systemów podłączonych do jednego komputera PC,
  • zaawansowana integracja dzięki dostępowi do SDK programu skanującego.

 

Comments are closed.