Skaner 3D HDI Advance

Najwyższej jakości system skanowania 3D złożonych obiektów

hdi-advance-r3x

0,88 sek / skan

Rozdzielczość: do 2,6 mln punktów ( 5,2 mln poligonów)

Dokładność: do 30 mikronów (0,0002″ )

„Używamy skanera 3D HDI Advance prawie codziennie i zauważyliśmy ogromną różnicę czasu (dawniej zlecaliśmy usługi skanowania części). Porównaliśmy również rozdzielczość i dokładność skanowania na 10 ostatnich komponentach, które ostatnio były skanowane przez firmę używającą skanera na światło białe za 300tys.$ i otrzymaliśmy identyczne wyniki.”

Walter Zimbeck
Manager, Ceramic Micro Devices Group, Technology Assessment & Transfer, Inc.

 

Elestyczne skanowanie 3D w jednym pakiecie

hdi-advance-fov-diagram - pl

Skaner 3D HDI Advance jest urządzeniem przystosowanym do skanowania obiektów o różnym kształcie i rozmiarze dzięki możliwości zmiany zakresu skanowania 3D (field of view – FOV). FOV to obszar, który kamera może uchwycić w zależności od odległości. Może być on dostosowywany poprzez zmianę położenia kamer do skonfigurowanych fabrycznie slotów lub poprzez wymianę obiektywów kamery (są to dodatkowe akcesoria). Użytkownik może sam skonfigurować system w zależności od jego potrzeb.

Przekracza granice technologii skanowania 3D

Skaner 3D HDI Advance to rozwiązanie, które łatwo dostosować do swoich specyficznych potrzeb skanowania 3D oraz automatycznej integracji w celu automatyzacji procesu pomiaru 3D.

W pełni skalowalne rozwiązanie pomiarowe

Jeżeli w przyszłości Twój System Skanowania 3D będzie potrzebował uaktualnienia komponentów sprzętowych (kamery, obiektywy) w celu zwiększenia wydajności – nie musisz nabywać nowego systemu! W wystarczy, że dokupisz poszczególne komponenty.

Comments are closed.