SpaceClaim zastosowanie – dlaczego SpaceClaim?

SpaceClaim jest najszybszym dostępnym na rynku programem, dzięki któremu praca jest szybsza, wydajniejsza i prostsza. Prosty, intuicyjny interfejs zawiera w sobie narzędzia, dzięki którym problemów poradzisz sobie nawet nie znając takich programów jak CAD – polecenia Ciągnij, Przenieś, Wypełnij lub Połącz sprawiają, że edycja geometrii jest prosta jak nigdy wcześniej.

SpaceClaim stawia na nowoczesny i kreatywny sposób prowadzenia projektów, co wpływa sukcesywnie na innowacyjność i sukces prowadzonego biznesu.

SpaceClaim umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wizualizacji – pełną kontrolę nad strukturą zespołów konstrukcji oraz zestawieniami materiałów. Prostota programu wpłynie na jakość tworzonych projektów, dzięki czemu kreatywność zostanie wykorzystana do maksimum – szybkie wprowadzanie zmian, tworzenie całkowicie nowych projektów, niezwykle przydatne wizualizacje 3D, dzięki którym Twoje oferty zyskają w oczach potencjalnych klientów.

Wyjątkowe możliwości programu SpaceClaim można poznać poprzez modelowanie pod ofertę oraz modelowanie koncepcyjne.

Wydajność programu SpaceClaim to zaoszczędzenie czasu – dzięki zmniejszonej ilości kolejnych kroków symulacji można zaoszczędzić sporą ilość czasu i tym samym, szybciej wdrożyć projekt na rynek.

Dzięki SpaceClaim łatwo przygotujesz siatkę mesh modelu CAD, bez problemu będziesz mógł wprowadzać kolejne poprawki a także naprawiać takie pliki jak STEP, IGES.

comsol4-small

Modelowanie bezpośrednie 3D programu SpaceClaim to prosty w nauce program wykorzystujący proste polecenia 3D jak Ciągnij i Przenieś.

Zobacz jak wygląda przygotowanie modelu CAD do analizy CAE.

SpaceClaim jest świetnym środowiskiem projektowania służącym do poprawiania, usprawniania projektów w celu poprawy ich jakości, wydajności, konstrukcji i w ostatecznym rozrachunku – optymalizacji. We współpracy z programem CAE projekt przechodzi proces akceptacji, dzięki czemu zespół CAD może potem opracować końcowe szczegóły.

Dzięki SpaceClaim projekt poddany nawet większym poprawkom nie musi być tworzony od podstaw a części istniejących projektów mogą stanowić punkt wyjścia dla zupełnie nowych koncepcji. SpaceClaim może dostarczać zespołowi CAD dokładne, klarownie zaprojektowane modele brył.

Wytwarzanie – wykonaj zadanie

SpaceClaim umożliwia tworzenie projektów 3D na podstawie rysunków oraz zdjęć. Możesz modyfikować plik CAD bez obawy o historię zapisaną w projekcie czy więzy. Cały czas możesz optymalizować projekt naprawiając błędy czy usuwając wybrane cechy bryły. Szybko dokonasz zmian w projekcie dzięki, którym możesz ukierunkować projekt na tworzenie różnych konstrukcji bachowych czy wytwarzania różnego rodzaju form.

SpaceClaim w projektowaniu przemysłowym

SpaceClaim umożliwia szybkie tworzenie w modelerze powierzchniowym – to połączenie zaawansowanej technologii z prostotą obsługi. Możesz edytować elementy, które nie powstały w samym SpaceClaim. Dzięki technologii SpaceClaim KeyShot będziesz mógł wybrać odpowiednie tekstury do procesy renderingu a opcja anty-aliasingu wpłynie na estetyczny wygląd projektu. Ponadto, SpaceClaim umożliwia świetną integrację z takimi programami jak Rhino czy MOI.

Dowiedz się więcej na temat SpaceClaim we wzornictwie przemysłowym.

Decyzja o wykorzystaniu technologii SpaceClaim w Twojej firmie to ogromny krok na przód, dzięki któremu ułatwisz pracę inżynierom, managerom czy zespołowi IT oraz pracownikom warsztatu.

Dlaczego?

SpaceClaim to pierwszy system, z który może pracować każdy projektant. Jest zoptymalizowany pod kątem późniejszych symulacji CAE i procesu finalizacji w CAD.

SpaceClaim jest cenowo dostępnym produktem, dzięki czemu szybko się zwraca. Obniża znacznie czas pracy nad projektem. Zwalnia z potrzeby wykonywania drogich poprawek, chroni przez uszkodzeniem ważnych danych CAD a dzięki bezpośredniej interakcji 3D umożliwia łatwiejszy i skuteczniejszy kontakt zarówno z Klientami jak i Dostawcami.

SpaceClaim ułatwia pracę nad projektem – poprawki, wprowadzanie danych i modelowanie 3D jest łatwe jak nigdy wcześniej.

Comments are closed.