SpaceClaim i Luxion KeyShot

Jeśli zależy Ci na fotorealistycznym rendering KeyShot to najlepszy wybór. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi wykreujesz świetnie prezentujące się zdjęcia na podstawie wykorzystanych projektów 3D ze SpaceClaim.

Poniżej: Integracja programu SpaceClaim Keyshot

Pre-rendered saw image with KeyShot within SpaceClaim interface

Na zdjęciu powyżej pokazany jest początkowy proces renderingu KeyShot, którego interfejs jest wbudowany w SpaceClaim.

Efekt finalny

Efekt finalny

Możliwości SpaceClaim KeyShot

KeyShot jest programem, dzięki któremu wstępnie zobaczysz jako może wyglądać finalny produkt jaki tworzysz w SpaceClaim. Fotorealizm renderingu KeyShot sprawia, że obraz wygląda jak prawdziwe zdjęcie.

Dzięki KeyShot szybko stworzysz realistyczną wizualną koncepcję 3D – nieważne czy jest to koncepcja czy w pełni gotowy projekt. Rozwiązania zastosowane w KeyShot umożliwiają bezproblemowe przejście z pracy w środowisku 2D na 3D.

O firmie Luxion – producencie programu KeyShot

Luxion jest jedną z najbardziej wpływowych firm na świecie oferującą oprogramowanie służące do możliwie najbardziej realistycznego renderowania obrazów 3D. wykorzystywane w KeyShot technologie stanowią świetny przykład stosowanych w firmie Luxion rozwiązań. Jednym z nich jest fizyczny silnik certyfikowany przez ICW (International Commission on Illumination.).

KeyShot jest programem, który spełni najbardziej złożone wymagania pracowników branż zajmujących się powszechnie pojmowaną realistyczną grafiką 3D – od inżynierów po grafików CG.

Wśród klientów Luxion znalazły się taki koncerny jak Microsoft, Motorola, Nokia czy Protect & Gamble.

 

Comments are closed.